+90 534 415 88 03

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul En Yakın Rafting Yerleri

İstanbul En Yakın Rafting Yerleri
İstanbul En Yakın Rafting Yerleri
İstanbul En Yakın Rafting Yerleri

İstanbul En Yakın Rafting Yerleri

Bu yazımız İstanbul’a en yakın rafting yerleri  hakkında olacaktır. Rafting sporuna ilgi duyanlar genellikle rafting yapılan yerler hakkında bilgi sahibidir. İlk defa yapmayı düşünenler, rafting hakkında kulaktan dolma bilgilerle  bazı şeyleri kafalarında şekillendirenler için yazılarımı okumalarını tavsiye ediyorum.

İstanbul’a en yakın rafting parkuru 200 km. mesafede 3+1 zorluk derecesine sahip Melen çayıdır.  Zorluk dereceleriyle ilgili bilgi sahibi olmak için http://www.melencirafting.com/rafting-zorluk-dereceleri.html makalemi okuyabilirsiniz. Melen çayı rafting turlarına İstanbullular çok ilgi göstermektedir. Günübirlik olarak hafta sonları İstanbul rafting turlarına katılmaktadırlar.

Melen çayı rafting etkinliğimize isterseniz konaklamalı olarak da katılabilirsiniz. İstanbul ile rafting parkuru başlangıcı 200 km. civarındadır. Zaman olarak da 2 saat gibi bir sürede tesisimize ulaşmanız mümkündür.

Rafting yapmak için direk Melenci Rafting Tesisi olarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi acentalar üzerinden de İstanbul çıkışlı rafting turlarına katılma olanağınız vardır. Direk bizimle iletişime geçmeniz sizin için daha avantajlıdır.

Rafting sporunun heyecan ve adrenalin yüklü olması gelen katılımcılara bağımlılık yapıyor da diyebiliriz. Bu yüzden her geçen sene rafting sporuna ilgi duyan kitlede büyük bir artış söz konusu olmaktadır. İstanbul’ dan rafting turlarımıza katılanların sayısı 20000 kişi civarındadır.

İstanbul en yakın rafting parkuru olan Melen çayında rafting sezonu Mart ayı ile başlamaktadır. Su seviyesinin mükemmel olduğu bu aylarda  rafting yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

 

 

 

 

 


Etkinlik ve Fiyat Fırsatlarını İlk Siz Öğrenin

Yeni Etkinlik Tarihlerini ve Fırsat Dolu Fiyatları İlk Siz Öğrenmek İçin Abone Olun! Abonelikte Kalarak İndirim Kazanın

27 Şubat 2015
4.332 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

FOTO GALERİ

BİZDEN HABERLER

Merhaba rafting severler; Mart ayı ile hava sıcaklığı yükselmeye başladı ve uzun süren kış günlerinin ardından kendimize zaman ayırma vaktimiz geldi. Daha önce bir çok yazımızda rafting için en iyi zamanın Mart, Nisan ayları olduğunu bir çok yazımda belirtmiştim. Yine...
Öncelikle Yüce Milletimizin Kurban Bayramını Melenci Rafting ailesi olarak en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayram tatilini eğlenceye çevirmek isteyenler için Bayramın tatili süresi boyunca her gün rafting turumuz olacaktır. Turlarımıza Konaklamalı olarak katılmak isteyenler daha hızlı hareket etmelidir.   Fiyat Bayram...
İstanbul ilimizin su ihtiyacının artmasıyla birlikte Melen çayının kaderi de değişmeye başladı diyebiliriz. İlk etap olarak döşenen borularla suyun İstanbul’a çekilmesi planlanmıştı. Buraya kadar çok sıkıntı görülmese de Melen Çayı baraj projesine çevrilmesiyle birlikte bölgemiz için bir çok sıkıntıda beraberinde...