+90 534 415 88 03

Sosyal Medyada Biz}

Rafting Turları ve Fiyatları

Türkiye coğrafi konum itibariyle rafting turları için oldukça elverişli alanlara sahiptir. Bunlara örnek olarak Köprüçay, Dalaman Çayı, Esen Çayı, Dim Çayı, Fırtına Deresi, Melen Çayı, Alara Çayı, Manavgat Çayı, Çoruh Nehri, Zamantı Çayı, Maçka, Tortum ve Barhal Çayı’nı sayabiliriz.

Ülkemizde birçok şirket, ekonomik rafting fiyatları ile hizmet vermektedir. En çok tercih edilen rafting alanlarından biri de Melen Çayı Rafting parkuru’dur. Hem sahip olduğu doğal güzellikler hem de bu spora elverişli ortamıyla yerli ve yabancı sporseverlerin ilgisini çekmektedir. Düzce Rafting Turları insanları Melen Çayı’nda keyifli dakikalar geçirmeleri için güzel hizmetler sunmaktalardır. Rafting fiyatları hemen her kesin gelirine uyacak şekilde oldukça ekonomiktir. Yani çok fazla bir ücret ödemeden heyecan dolu dakikalar geçirerek bu adrenalin dolu sporu yapma şansına sahipsiniz.Melen Rafting Turları ekonomik fiyatları ile hafta sonlarını güzel geçirmek isteyen insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Aynı zamanda kalabalık bir gruba sahipseniz hafta sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Önceden yapacağınız bir rezervasyon ile hafta içi de bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Bu sporun zevkini yaşamak için cebinizden sadece cüzi bir miktarı gözden çıkarmanız yeterli olacaktır. Üstelik Rafting Turlarının kolay ödeme imkânları sayesinde hiç zorlanmayacaksınız. Düzce Rafting Turları ödediğiniz bedel karşılığında gün içinde size hemen her türlü hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ödediğiniz fiyata göre servis imkanı da size sağlanmaktadır. Yine sabah kahvaltısı, spor için hazırlanma ve brifing, çay, duş, giyinme ve son olarak akşam yemeği size sunulan diğer hizmetler arasındadır. Rafting yapabilmek için alt sınır 12 ila 14 yaş arasında değişmektedir. Üst sınır ise 70 yaştır. Yani fazla bir efor gerektirmeyen bir spor olduğu için hemen her yaştan insanın yapabileceği bir aktivitedir. Rafting fiyatları talep ettiğiniz hizmete göre değişmektedir.2017 yılı için fiyatlarımız  aşağıda verilmiştir.

rafting fiyatları

1. paket Sadece Rafting yapmak isteyenler  90 TL(Paket içeriği; rafting malzemeleri, rehberlik, çıkış nokta transferi, tur esnasında çekilen fotoğraf ve videolar, kaza sigortası)

2.paket Rafting +Açık Büfe Kahvaltı isteyenler 110 TL

3. paket Rafting +Akşam yemeği isteyenler  110 TL

Full Paket Rafting+Kahvaltı+Yemek isteyenler 130 TL

Bayram boyunca full paket nakit ödemede 130 yerine 100 tl

(full paket bütün paketleri kapsar)
 GRUPLARDA  FİYAT VE  İNDİRİM TALEBİ SAYINIZA GÖRE DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR . GRUP FİYAT VE  İNDİRİM TALEBİ İÇİN ARAYINIZ
REZERVASYON TELEFON 05344158803

Not:   İstanbuldan ulaşım ücreti  ekstra 45 tldir.

Kaza sigortası, Rehberlik ve Fotoğraflar bütün paketlerde ücretsiz verilmektedir.

ÖNEMLİ DUYURU: PİYASADA 80 TL GİBİ FİYATLARDA RAFTİNG HİZMETİ SATILMAKTADIR. FİYATA ODAKLANIRKEN ALACAĞINIZ HİZMETİN NASIL OLACAĞINI DA DEĞERLENDİRİNİZ. SABAH KAHVALTISI VERECEK DÜZEN TERTİBATI OLMAYAN  KAHVALTISIZ  VE AKŞAM AYAK ÜSTÜ SUCUK EKMEK YİYECEĞİNİZ, DUŞLARINDA SICAK SU BULAMAYACAĞINIZ FİRMALARLA BİZLERİ KARIŞTIRMAYINIZ.

MELEN RAFTİNG TESİSİ 30 ADET BOTUYLA HİZMET VERMEKTEDİR. TEK SEFERDE 240 KİŞİ İLE MELEN ÇAYINA İNMEKTEDİR. GÜNDE 500 MİSAFİR AĞIRLAYACAK KAPASİTEYE SAHİPTİR. SİZCE İYİ HİZMET ETMESEK BU KADAR TALEP GÖRÜR MÜYÜZ.

EĞER MADDİ  YÜKÜNÜZÜ BİRAZ HAFİFLETMEK İSTİYORSANIZ. TESİSİMİZE YİYECEK GETİRMEK SERBESTTİR. KAHVALTILIĞINIZI VE MANGALINIZI GETİREBİLİRSİNİZ. BÖYLECE FİYAT AŞAĞIYA DÜŞECEKTİR.

 

 

FOTO GALERİ

BİZDEN HABERLER

Merhaba rafting severler; Mart ayı ile hava sıcaklığı yükselmeye başladı ve uzun süren kış günlerinin ardından kendimize zaman ayırma vaktimiz geldi. Daha önce bir çok yazımızda rafting için en iyi zamanın Mart, Nisan ayları olduğunu bir çok yazımda belirtmiştim. Yine...
Öncelikle Yüce Milletimizin Kurban Bayramını Melenci Rafting ailesi olarak en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayram tatilini eğlenceye çevirmek isteyenler için Bayramın tatili süresi boyunca her gün rafting turumuz olacaktır. Turlarımıza Konaklamalı olarak katılmak isteyenler daha hızlı hareket etmelidir.   Fiyat Bayram...
İstanbul ilimizin su ihtiyacının artmasıyla birlikte Melen çayının kaderi de değişmeye başladı diyebiliriz. İlk etap olarak döşenen borularla suyun İstanbul’a çekilmesi planlanmıştı. Buraya kadar çok sıkıntı görülmese de Melen Çayı baraj projesine çevrilmesiyle birlikte bölgemiz için bir çok sıkıntıda beraberinde...