MELEN RAFTİNG TESİSİ

Melen Rafting Tesisi bir ​​tur firması olmayıp, bir rafting işletmesidir. Tesisimiz 5 dönüm arazi üzerine kuruludur. 30 araçlık otopark, kapalı  2 adet, biri nehir kenarında olmak üzere  2 adet açık teras yerleşkesi, 2 dönüm ağaç gölgesi olan bahçemiz bulunmaktadır. Konaklama için bungalow evlerimiz, bir adet ahşap dizayn karavanımız bulunmaktadır.100 çadırlık kamp alanımız mevcuttur.

Üniversitelerin festivallerine, kurumsal şirketlerin iş toplantılarına ev sahipliği yapmaktayız. Ailelerin çok rahat edebileceği, rafting, programına katılmayacak aile bireylerinin vakit geçirebileceği bir ​​tesistir. Rafting tesisimiz hemen suyun kenarın dadır.

Kahvaltı ve dönüş yemeği programlarımız tesisimizin içerisindedir.13 km.lik parkurun orta alanın da mola alanımız bulunmakdır. Burada katılımcılara çay ikram edilmektedir. İşletme olarak en çok üzerinde durduğumuz konulardan bir tanesi katılımcılarımıza en güvenli şekilde rafting yapma imkanı sunmaktır. Onun için her dönem rehberlerimiz su seviyesi farketmeksizin Melen Çayı ile bütünleşmekte, kendilerini geliştirmektedir.

Rehberlerimiz arasında IRF (Uluslararası Rafting Federasyonu) Uluslar Arası Rafting Federasyonu rehberlik belgesi olanlar da mevcuttur ve rehberlerimize eğitim vermektedir. Bazı firmaların rekabet kurallarını ihlal ederek kendilerini ön plana çıkarmak için tek ruhsatlı işletme olduklarını ileri sürmeleri (Gülünç bir durum olsada) doğru değildir. Rafting gibi riskli bir ​​sporda bu zaten mümkün değildir. İşletmemiz TURSAB belgeli acentalarca desteklenmektedir.

KİMLER BİZİMLE RAFTİNG YAPIYOR?
Rafting sporunu merak edip bu coşkuyu yaşamak isteyenler

Kurumsal Firmalar

Üniversite Öğrencileri

Doğa Sporları Dernekleri

Vakıflar Gezmeyi sevenler

Doğayı sevenler

Onlar sadece bizi tercih ediyor. 45 botumuz la 300 kişi taşıyabilen tek rafting tesisi olunca büyük organizasyonlar sadece bizim deneyimimize sunuluyor.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir