Hillside City Clup

hillsidecity clup rafting turuReferanslarımızı belirttiğimiz kurumsallar serüvenimize bugün Hillside City Clup ile devam ediyoruz. İstanbul’un elit bir grubu olan hillside city clup ile ilk  rafting turumuzu gerçekleştirdik.

Paket olarak sabah kahvaltısı, dönüş yemeği dahil full  rafting paketimizi tercih ettiler.Yaklaşık olarak 40 kişi civarında olan grup zaten sporla haşır neşir oldukları için çok enerjik ve heyecanlı bir ekipti. Böyle sıcak ve samimi bir ekip ile rafting turuna çıkmak bizi de motive etti.

Motivasyon gerçekten bizim için çok öenemli bir unsur. Rafting turumuza katılan katılımcıların enerjik olması, istekli olması, heyecanlarını bize yansıtmaları bizim çok hoşumuza gidiyor. O insanların eğlenmek için geldiklerini görmek bize yetiyor. Rehberlerimiz daha istekli oluyor.

Hillside city clup de unutamayacağımız gruplardan bir tanesi oldu. Melenci Rafting Tesisi olarak katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyorum. Başka bir turda daha kalabalık bir turla katılım sağlamak için sözleştik ve kendilerini uğurladık.

Hillside City Clup Rafting Etkinliği Detay Fotoğrafları için Linke tıklayın;

 

Yazar: Serdal Çakmak Genel 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir