MELEN ÇAYINDA RAFTİNG

Macera tutkunlarının son adresi olan Melen Çayında Rafting yapma tutkusunu anlatalım sizlere.

Melen Çayı 3 + 1 zorluk derecesinde amatör katılımcıların hiç zorlanmadan 11 kmlik uzun parkurda rafting heyecanını paylaşmalarını sağlıyor.

Parkurun en güzel tarafı, start noktasından ilk 1 kmlik mesafeye kadar, katılımcıların korkularını yenmelerini, rehberin komutlarını uygularını, takım ruhunu kazanmalarını ve kendilerini zorlu rapidlere hazırlamalarına yardımcı olmasıdır.

Bu 1 kmlik mesafe bittiğinde debinin hızlanmasıyla kendinizi dalgaların ortasında buluyorsunuz. Zorlu rapidlerden sonra 200-300 mtlik boşluklar tehlikeyi önlüyor. Arkanızdan gelen botlardaki katılımcıların yaşadığı heyecan ve çoşkuyu görme imkanı bulurken aynı zamanda onların güvenliğini de sağlamış oluyorsunuz.

Yolculuğa devam ederken ara noktalarda doğal su parklarında eğlenme imkanı, çay içme imkanı da sağlanıyor. Kısacası eğlenmeniz için her şey düşünülmüş durumdadır. Rafting’in yanı sıra sağlanan hizmetlerde mükemmel.Gelen misafirler için ilk olarak açık büfe kahvaltıyla, bol temiz havada yol yorgunluğunuzu almaya çalışıyoruz.

Daha sonra rehberler eşliğinde küçük bir köy gezisiyle rahatlamanız sağlanıyor. Artık macera zamanı….

Rafting için gerekli malzemeler

-Neoplan elbise

-Can yeleği

-Patikler

Bunlar tesis tarafından karşılanıyor.

Sizin yapmanız gereken tek şey REZERVASYON yapmak.

Artık START verilsin!!

Yolculuğumuz başladı 2-3 saat dalgalarla boğuşuyorsunuz. Uzun yolculuktan sonra bayağı efor sarf ettiniz. Gitmeden açık büfe akşam yemeğinizide unutmadık. Akşam yemeğinizide yedikten sonra bu günü sizin için kalıcı kılan fotoğraf ve videolarınızın bulunduğu dvd yi alarak sağ salim evinize varmanızı diliyoruz.

BİZDEN BU KADAR….

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir