Rafting Turları ve Fiyatları

Türkiye coğrafi konum itibariyle rafting turları için oldukça elverişli alanlara sahiptir. Bunlara örnek olarak Köprüçay, Dalaman Çayı, Esen Çayı, Dim Çayı, Fırtına Deresi, Melen Çayı, Alara Çayı, Manavgat Çayı, Çoruh Nehri, Zamantı Çayı, Maçka, Tortum ve Barhal Çayı’nı sayabiliriz.

Ülkemizde birçok şirket, ekonomik rafting fiyatları ile hizmet vermektedir. En çok tercih edilen rafting alanlarından biri de Melen Çayı Rafting parkuru’dur. Hem sahip olduğu doğal güzellikler hem de bu spora elverişli ortamıyla yerli ve yabancı sporseverlerin ilgisini çekmektedir. Düzce Rafting Turları insanları Melen Çayı’nda keyifli dakikalar geçirmeleri için güzel hizmetler sunmaktalardır. Rafting fiyatları hemen her kesin gelirine uyacak şekilde oldukça ekonomiktir. Yani çok fazla bir ücret ödemeden heyecan dolu dakikalar geçirerek bu adrenalin dolu sporu yapma şansına sahipsiniz.Melen Rafting Turları ekonomik fiyatları ile hafta sonlarını güzel geçirmek isteyen insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Aynı zamanda kalabalık bir gruba sahipseniz hafta sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Önceden yapacağınız bir rezervasyon ile hafta içi de bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Bu sporun zevkini yaşamak için cebinizden sadece cüzi bir miktarı gözden çıkarmanız yeterli olacaktır. Üstelik Rafting Turlarının kolay ödeme imkânları sayesinde hiç zorlanmayacaksınız. Düzce Rafting Turları ödediğiniz bedel karşılığında gün içinde size hemen her türlü hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ödediğiniz fiyata göre servis imkanı da size sağlanmaktadır. Yine sabah kahvaltısı, spor için hazırlanma ve brifing, çay, duş, giyinme ve son olarak akşam yemeği size sunulan diğer hizmetler arasındadır. Rafting yapabilmek için alt sınır su seviyesine bağlı olarak 10 ile 14 yaş arasında değişmektedir. Üst sınır olarak yaş belirtmek çok uygun olmaz.  Spor yapma gücünü kendinde hisseden  her yaştan insanın yapabileceği bir aktivitedir. Rafting fiyatları talep ettiğiniz hizmete göre değişmektedir. Sizler için çeşitli rafting paketleri oluşturduk. Bu rafting paketlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Rafting Fiyatları 2022

Standart Rafting Nakit Ödeme 200₺

Paket İçeriği; Rafting, Fotoğraf Çekimleri, Kaza Sigortası, Mola İkramları

Full Paket Rafting Nakit Ödeme 350₺

Paket İçeriği; Sabah açık büfe kahvaltı , Dönüş yemeği, Fotoğraf çekimleri, Kaza sigortası, Mola alanı ikramları

Tek Öğün Seçenekli Nakit Ödeme 275₺

Paket İçeriği; Sabah açık büfe kahvaltı (yemek yok)----Dönüş yemeği (kahvaltı yok), Fotoğraf çekimleri, Kaza sigortası, Mola alanı ikramları

Öğrenci Rafting Paketi Nakit Ödeme 330₺

Paket İçeriği; Sabah sandwiç ekmek, Rafting bitimi sucuk ekmek, Fotoğraf çekimleri, Kaza Sigortası, Mola İkramları

Bilgilendirme

Firma olarak hiç bir fırsat sitesiyle anlaşmamış yoktur. Fiyatlarımız şeffaf bir şekilde sunulmaktadır. Bu fiyatlar sunduğumuz hizmete göre şekillenmektedir. Sizlerin bütçesine göre paketler sunulmaya çalışılmıştır. Rafting gibi tehlikeli sonuçlar doğurma olasılığı olan bir sporda 5₺ 10 ₺ daha uygun fiyat ararken 20 senelik Melen Çayı tecrübemizi bir kenara bırakmayınız.

FİYATLAR BİREYSEL KATILIMCILAR İÇİNDİR.

 

Standart Rafting

Standart Rafting

Nakit Ödeme 200₺

Standart rafting paketi ile ekonomik fiyatlara rafting yapabilirsiniz.

BİLGİ AL
Full Paket Rafting

Full Paket Rafting

Nakit Ödeme 350₺

Full rafting paketi yeme içme ihtiyaçlarının karşılandığı en çok tercih edilen pakettir.

Bilgi Al
Öğrenci Rafting Paketi

Öğrenci Rafting Paketi

Nakit Ödeme 330₺

Öğrenci arkadaşlarımız hem aç kalmasın hemde rafting keyfini yaşasınlar.

Bilgi Al
Tek Öğün Rafting

Tek Öğün Rafting

Nakit Ödeme 275₺

Tek öğün seçerek kahvaltı veya dönüş yemeği tercih edebilirsiniz.

Bilgi Al