Yüzme bilmiyorum rafting yapabilirmiyim?

Yüzme bilen yada bilmeyen herkes can yeleği takmak zorundadır.Bu can yeleği sizi suyun üzerinde tutmak için yeterli geliyor.

Rezervasyonu grup halinde yapmam mı gerekiyor?

Rafting bir takım sporudur.Hafta sonları rezervasyonlarımız yoğun olduğu için tek başınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz.Bireysel olarak gelen katılımcılardan takımlar oluşturuyoruz.Fakat arkadaş çevresiyle gelenlerin bot içerisinde daha fazla eğlendiğide gözlemlerimiz arasındadır.Tavsiyem en azından 1 kişide olsa bir arkadaşınızın olmasıdır.

Herkes rafting yapabilir mi?

Sağlık durumu iyi olan, kendini sağlıklı hisseden herkes rafting yapabilir.Özel yetenekler gerektiren bir spor dalı değil, sadece kendinize güvenin yeterlidir.

Tur nasıl işliyor?

Bütün katılımcılar tesiste buluştuğunda kahvaltı vs. işlemlerinden sonra giyinme işlemleri başlıyor.Üzerinizden çıkan elbiseleriniz bizi çıkış noktasındaki tesislerde karşılayacak olan servis araçlarına bırakılıyor.Raftingle alakalı brifingin ardından yolculuk başlıyor.Daha sonra çıkış noktasına varıldığında servislerden eşyalarınızı alıp çıkış tesislerimizde duş alıp üzerimizi değiştiriyoruz.Bu işlemlerde bittikten sonra servislerle başlangıç noktasındaki tesislerimize gelip orada dönüş yemeğimizi yiyoruz.Tabi bu periyod gün içine yayılan bir serüven.

Rafting organizasyonundan kazanç sağlayabilirmiyim?

Bizler acentalarla ve organizatörlerle zaten çalışıyoruz.Sizlerde aracı konumunda kazanç sağlayabilirsiniz.Bu süreklilik arz eden bi konu tabiki.Böyle bir düşünceniz olduğunda gerekli anlaşmalar yapılabilir.

Parkurun zorluk derecesi nedir?

Parkur 3+1 bir zorluk derecesine sahiptir.Türkiyedeki akarsu rejimlerinin düzensiz olması, mevsimsel dalgalanmalara sebep olduğundan su seviyesi yaz aylarında azalmaktadır.Benimde ısrarla üzerinde durduğum konu Mart,Nisan ve Mayıs aylarından herhangi birinde rafting yapmanızı önermek oluyor.

Konaklama imkanımız var mı?

Konaklama imkanı sunuyoruz.Bu iki şekilde sağlanıyor.Çadırlarda kamp tarzında yada resepsiyonlarda kalma imkanınız mevcuttur.Tabi o haftaki rezervasyon durumlarına göre durumu netleştirmekte fayda var.Rafting paketimizde konaklama mevcut değildir.

Rafting turuna gelirken yanımda ne getirmeliyim?

Seyahat esnasında üzerinizde bulunan kıyafetlerinizi dönüştede aynı şekilde kullanacağınız için yedek kıyafet getirme konusunda tercihi size bırakıyoruz.Havlu,şampuan,yedek iç çamaşırı getirmeniz yeterlidir.Nisan ayı sonlarına doğru şort ,tişort,mayoda getirebilirsiniz.Elektronik eşya olarakta fotoğraf makinanız varsa getirmeniz tavsiye edilir.

 

 

İLETİŞİM SAYFAMIZDAN SORULARINIZ GELDİĞİNDE İLAVELER YAPILACAKTIR.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir