Ulus Yapı Rafting Etkinliği

ulus yapi raftingDaha öncede belirttiğim gibi bizimle rafting yapan kurumsal firmaların müsadeleri doğrultusunda referans olarak yayınlama kararı aldığımızı açıklamıştım. Bugün ki yazımızda da Ulus Yapı rafting aktivitesini paylaşacağım. Ulus Yapı tam kadro olarak üstü düzey yöneticileri ile beraber 8 Kasımda rafting turumuza katıldılar.Rafting yapmak isteyen ve sadece temiz bir hava almak, çocuklarını eğlendirmek isteyen aile bireyleri olarak iki gruba bölündüler.
Rafting için güzel bir ortam vardı. Bu güzel ortamı onların sıcaklığıyla daha da ısıttığımızı söyleyebiliriz. Kurumsallar da organizasyon işleri insan kaynaklarına yada sekreteryaya paslandığı için onlarda haklı olarak bir baskı oluşuyor. Hem en uygun fiyatla hemde en iyi rafting tesisini bulmaları gerektiği hiç şüphesiz. Konuşmalarımızda bunu çok açık anlayabiliyoruz. Bizde onları anladığımızı ve mahcup olmayacakları bir tesis olduğumuzu lafla değil icraatla gösteriyoruz. Hizmet sektörünün müşteri memnuniyetiyle beslendiği şüphesiz çok açık. Biz bu yüzden bize talep de bulunan insanları memnun ederek başka adres aramamalarını sağlıyoruz.
Yeniden Ulus yapı rafting etkinliğine dönecek olursak, %100 olumlu dönüşlerle karşılaştığımızı belirtmek isterim.Bir daha ki sezonda yeniden buluşmak üzere sözleştik ve kendilerini uğurladık. Ulus yapıya servis imkanı da sunduk. Servis konusunda sürekli çalıştığımız firmalardan destek alarak daha uygun bir yolculuk yapmanızı sağlayabiliyoruz. Ulus yapı rafting turuna katılan arkadaşlara teker teker teşekkürlerimizi sunuyorum.
Detay fotoğrafları için Facebook Sayfamızdan bakabilirsiniz.

Yazar: Serdal Çakmak Genel 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir