1.SÖZLEŞME TARAFLARI

İşbu sözleşmede bir tarafta Melen Rafting Tesisi diğer tarafta ürünü satın alan kişi (katılımcı olarak anılacaktır) arasında yapılmıştır. Bu sözleşmede bahsi geçen şart ve kurallar ürünü satın alan katılımcı ile satın alma sürecinden başlayıp Melen Rafting Tesisi tarafından verilen hizmetin tamamlanmasına kadar arada geçen süreyi kapsar.Her iki tarafın mutluluğu ve haklarını korumak amaçlı çerçeveleri net olarak belirlenmiş sözleşme mahiyetindedir.
2. İPTAL İADE
Katılımcılar her ne sebeple olursa olsun beş (5) gün içerisinde iptal kararını tarafımıza bildirmeleri halinde havale, kdv, komisyon masrafları vs. düşülerek geri kalan ödemelerini alabilmektedir.

3. TARİH DEĞİŞİKLİĞİ HAKKI
Katılımcılarımız aktivite tarihine üç (3) gün kalana kadar tarih değişikliklerini tarafımıza bildirmelidirler. Bildirmedikleri takdirde değişiklik yapma hakkını kaybederler. Katılamadıkları aktivite programının ücret iadesi söz konusu değildir.
4.BİR BAŞKASINA HAK DEVRİ
Katılımcı herhangi bir sebeble satın almış olduğu aktivite paketini bir başkasına devredebilir.Bu durumda; devredeceği kişinin katılım şartlarına haiz olması gerekmektedir. Ayrıca devreden kişi tarafımıza en az 3 gün öncesinden email atarak veya yazılı olarak bildirmek durumundadır.Bildirim yapılmaksızın devir yapılamaz bundan dolayı herhangi bir ücret iadesi yapılamaz.
5.ÖDENEN BEDELİ SAKLI TUTMA HAKKI
Katılımcılar almış oldukları aktivite programına katılamıyacaklarını en az yedi(7) gün önceden bildirmeleri kaidesi ile tarafımıza yazılı olarak bildirerek ücretlerinin daha sonra başka aktiviteler de kullanmak üzere Melen Rafting Tesisinde kalmasını talep edebilirler. Rezervasyon senesinide kapsayacak şekilde 2 yıl içerisinde kullanılmayan ve daha önceden saklı tutulmuş miktarın geri odemesi mümkün değildir. Kişinin hakkı yanmaktadır.

MELEN RAFTİNG TESİSİ

DOKUZDEĞİRMEN KÖYÜ CUMAYERİ/DÜZCE

SERDAL ÇAKMAK

0534 415 88 03