+90 534 415 88 03

Sosyal Medyada Biz}

GEREKENLER/REZERVASYON

Gerekenler ve Rezervasyon İşlemlerİ

Rafting yapmak için gerekenler ve rezervasyon hakkında bilgileri maddeler halinde açıklıyoruz.

  • Bizimle ilk defa iletişime geçtiniz. Tarihinizi, kişi sayınızı ve rezervasyonu kimin adına yaptığınızı belirtmeniz gerekmektedir.
  • Sizden kişi sayınıza göre kapora talep ederiz. Bu kaporayı yatırmadan rezervasyonunuz kesinlik kazanmaz. Kaporanızı yatırdığınızda bizi tekrar arayarak bilgi sahibi yapmanız her hangi bir yanlışlık olmasını engelleyecektir.
  • Kaporayı ortak kararlaştırdığımız tarihte yatırmanız gerekir. Son güne kadar beklediğinizde öncelik sizden önce rezervasyonunu kesinleştirenlerin olacaktır.
  • Rezervasyonunuzu yaptınız ve kişi sayınızda düşüş yada artış olması durumunda son durumu bize bildirmeniz gerekmektedir.
  • Her hangi bir nedenle tura katılamayacaksanız kaporanızın yanmaması için tur tarihinden 5 gün önce bizi haberdar etmeniz gerekmektedir. Bu süre zarfında haber vermediğinizde kaporanız yanmaktadır. Yine bu zaman zarfında turunuzu ileri bir tarihe almamızı isteyerek de kaporanızın yanmamasını sağlayabilirsiniz.

Yanınızda Bulunması Gerekenler

Rafting programımıza gelirken yanınızda yedek kıyafet getirmenize gerek yoktur. Havlu, şampuan, terlik, şort, tişört, yedek iç çamaşırı getirilmesi yeterlidir. Çabuk kuruyan ürünler tercih etmeye çalışınız. Islanmasın da sakınca görmediğiniz spor ayakkabınız varsa giyebilirsiniz.

Elektronik ürünler olarak kamera, fotoğraf makinesi, fotoğraflar için flaşh disk gibi ürünler getirebilirsiniz.

Rafting için Verilen Giysi ve Araçlar

  • 4 mm Neopren Giysi
  • Patik
  • Kask
  • Kürek
  • Can Yeleği

Tur Programımız
09:30-10:30 Tesis Buluşma- Kahvaltı Saati
10:30-11:00 Serbest Zaman
11:00-12:00 Kıyafet Değişimi-Rafting Brifing
12:30 Rafting Start
14:30 Rafting Bitiş
15:00 Tesis Dönüş- Duş kıyafet değişimi
15:30 Dönüş Yemeği
16:15 Ayrılış- Serbest Zaman

Diğer Aktivite paketlerimizi alanlara yönelik düzenleme yapıyoruz. Atv ve Paintball etkinliğinizi ilk önce Atv- Paintball- Rafting sıralamasında yada Rafting- ATV- Paintball sıralamasında yapabilirsiniz. Size söylediğimiz saat aralığında tesisimizde olmanız gerekmektedir.

FOTO GALERİ

BİZDEN HABERLER

Merhaba rafting severler; Mart ayı ile hava sıcaklığı yükselmeye başladı ve uzun süren kış günlerinin ardından kendimize zaman ayırma vaktimiz geldi. Daha önce bir çok yazımızda rafting için en iyi zamanın Mart, Nisan ayları olduğunu bir çok yazımda belirtmiştim. Yine...
Öncelikle Yüce Milletimizin Kurban Bayramını Melenci Rafting ailesi olarak en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayram tatilini eğlenceye çevirmek isteyenler için Bayramın tatili süresi boyunca her gün rafting turumuz olacaktır. Turlarımıza Konaklamalı olarak katılmak isteyenler daha hızlı hareket etmelidir.   Fiyat Bayram...
İstanbul ilimizin su ihtiyacının artmasıyla birlikte Melen çayının kaderi de değişmeye başladı diyebiliriz. İlk etap olarak döşenen borularla suyun İstanbul’a çekilmesi planlanmıştı. Buraya kadar çok sıkıntı görülmese de Melen Çayı baraj projesine çevrilmesiyle birlikte bölgemiz için bir çok sıkıntıda beraberinde...