cumayeri rafting

Cumayeri Rafting

Düzce ilimizin bir çok ilçesinde turizm faaliyetleri gerçekleşirken rafting sporuna Cumayeri ilçesi ev sahipliği yapmaktadır. Cumayeri rafting sporu için her yıl binlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Akçakoca, deniz turizmi ile Gölyaka, Şelaleleri ve yaylaları ile Cumayeri de rafting ile bilinen en başlıca ilçelerdir.

Düzce şehir merkezi ile Cumayeri ilçesi arasında  20 km. mesafe bulunmaktadır. Rafting parkurunun başlangıç noktası Dokuz değirmen köyüdür. Düzce ile rafting parkuru başlangıç mesafesi 27 km.dir.

Bu durum Ankara’dan gelen misafirlerimize +27 km. yazarken İstanbul’dan gelen misafirlerimize -27 km. olarak avantaj sağlamaktadır.

Düzce’den rafting alanına gelmek isteyen katılımcılarımız eğer özel araçları yoksa otogardan Cumayeri Belediyesi minibüslerinin saat başı kalkan ( Ör: 08:00- 09:00 gibi) araçlarına binerek direk Dokuz değirmen Köyü’nde bulunan Melen Rafting Tesisimizin önünde inebilirler.

Yine otobüsle İstanbul’dan gelen misafirlerimiz Düzce Otogar yerine Cumayeri Sapağında inerek yaklaşık 1 saat zaman kazanabilirler. İndikleri yerden sonra rafting alanına 7 km. mesafe kalmaktadır.

Bizlere her zaman yardım istediğiniz konularda telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Güvenli Rafting İçin Okuyun  Rafting Zorluk Dereceleri