sıkça sorulan sorulan

SSS

Yüzme bilmiyorum rafting yapabilirmiyim?

Yüzme bilen yada bilmeyen herkes can yeleği takmak zorundadır. Bu can yeleği sizi suyun üzerinde tutmak için yeterlidir.

Herkes rafting yapabilir mi?

Sağlık durumu iyi olan, kendini sağlıklı hisseden herkes rafting yapabilir.Özel yetenekler gerektiren bir spor dalı değil, sadece kendinize güvenin yeterlidir.

Parkurun zorluk derecesi nedir?

Parkur 3+1 bir zorluk derecesine sahiptir.Türkiyedeki akarsu rejimlerinin düzensiz olması, mevsimsel dalgalanmalara sebep olduğundan su seviyesi yaz aylarında azalmaktadır.Benimde ısrarla üzerinde durduğum konu Mart,Nisan ve Mayıs aylarından herhangi birinde rafting yapmanızı önermekle beraber diğer aylarda yapılmaz anlamında söylemiyor.Yapmayı düşündüğünüz zaman arayıp bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyonu grup halinde yapmam mı gerekiyor?

Rafting bir takım sporudur. Hafta sonları rezervasyonlarımız yoğun olduğu için tek başınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bireysel olarak gelen katılımcılardan takımlar oluşturuyoruz. Fakat arkadaş çevresiyle gelenlerin bot içerisinde daha fazla eğlendiği de gözlemlerimiz arasındadır. Tavsiyem en azından 1 kişide olsa bir arkadaşınızın olmasıdır.

Tur nasıl işliyor?

Bütün katılımcılar tesiste buluştuğunda kahvaltı vs. işlemlerinden sonra giyinme işlemleri başlıyor. Rafting ile alakalı brifingin ardından yolculuk başlıyor. Bitiş noktasından servislerle başlangıç noktasındaki tesislerimize gelip orada dul alıp dönüş yemeğimizi yiyoruz. Sonrasında istediğiniz zaman ayrılıyorsunuz.

Güvenli Rafting İçin Okuyun  Hillside City Clup
Servis hizmetleriniz mevcutmudur?

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasından servis ile sizleri alarak rafting organizasyonuna katılmanızı sağlıyoruz. Fakat bu başlı başına uzun bir konu olduğu için muhakkak telefonla bilgi alış verişinde bulunmanız yararınıza olacaktır.

Rafting turuna gelirken yanımda ne getirmeliyim?

Seyahat esnasında üzerinizde bulunan kıyafetlerinizi dönüşte de aynı şekilde kullanacağınız için yedek kıyafet getirme konusunda tercihi size bırakıyoruz. Havlu, şampuan, yedek iç çamaşırı, şort, tişört gibi rahat ürünler getirmeniz yeterlidir. Fotoğraf temini için flaş disk getirmeniz önemlidir.

Konaklama imkanımız var mı?

 
Konaklama imkanı sunuyoruz. Bu iki şekilde sağlanıyor. Çadırlarda kamp tarzında yada bungalow evlerimizde kalabilirsiniz.  Detaylar için ilgili sayfalara bakabilirsiniz.

Yazar: Serdal Çakmak Genel 0 Yorum

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir