İstanbul En Yakın Rafting Yerleri

İstanbul En Yakın Rafting Yerleri
İstanbul En Yakın Rafting Yerleri

İstanbul En Yakın Rafting Yerleri

Bu yazımız İstanbul’a en yakın rafting yerleri  hakkında olacaktır. Rafting sporuna ilgi duyanlar genellikle rafting yapılan yerler hakkında bilgi sahibidir. İlk defa yapmayı düşünenler, rafting hakkında kulaktan dolma bilgilerle  bazı şeyleri kafalarında şekillendirenler için yazılarımı okumalarını tavsiye ediyorum.

İstanbul’a en yakın rafting parkuru 200 km. mesafede 3+1 zorluk derecesine sahip Melen çayıdır.  Zorluk dereceleriyle ilgili bilgi sahibi olmak için https://www.melencirafting.com/rafting-zorluk-dereceleri.html makalemi okuyabilirsiniz. Melen çayı rafting turlarına İstanbullular çok ilgi göstermektedir. Günübirlik olarak hafta sonları İstanbul rafting turlarına katılmaktadırlar.

Melen çayı rafting etkinliğimize isterseniz konaklamalı olarak da katılabilirsiniz. İstanbul ile rafting parkuru başlangıcı 200 km. civarındadır. Zaman olarak da 2 saat gibi bir sürede tesisimize ulaşmanız mümkündür.

Rafting yapmak için direk Melenci Rafting Tesisi olarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi acentalar üzerinden de İstanbul çıkışlı rafting turlarına katılma olanağınız vardır. Direk bizimle iletişime geçmeniz sizin için daha avantajlıdır.

Rafting sporunun heyecan ve adrenalin yüklü olması gelen katılımcılara bağımlılık yapıyor da diyebiliriz. Bu yüzden her geçen sene rafting sporuna ilgi duyan kitlede büyük bir artış söz konusu olmaktadır. İstanbul’ dan rafting turlarımıza katılanların sayısı 20000 kişi civarındadır.

Güvenli Rafting İçin Okuyun  Melen Çayı Rafting Eğitim Videosu

İstanbul en yakın rafting parkuru olan Melen çayında rafting sezonu Mart ayı ile başlamaktadır. Su seviyesinin mükemmel olduğu bu aylarda  rafting yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

 

 

 

 

 

Yazar: Serdal Çakmak Genel 0 Yorum

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir