Melen Çayı Rafting Eğitim Videosu

Melenci Rafting Tesisi olarak hazırladığımız rafting eğitim videosunu izleyerek, rafting etkinliğine biraz daha bilgi sahibi olarak katılmanızı amaçlamaktayım. Bu videoyu izlediğinizde kürek komutlarını, en çok sorduğunuz sorulardan olan “suya düşecekmiyim?” gibi sorulara da cevap bulmuş olacaksınız. Biz bu eğitimleri 1,5 kmlik eğitim alanında sizlere çeşitli senaryolarla uygulatmaktayız. Hem sizin güvenliğiniz hem de kendi güvenliğimiz için rafting rehberlerimizi farklı mevsimler de ve farklı su seviyelerinde bu eğitimlere tabi tutmaktayız. Melenci Rafting Tesisi olarak şuanda Melen Çayında Rafting Rehberliği yapan en eski ve en iyi kadroya sahibiz. Bu kadronun arasında IRF(Uluslararası Rafting Federation) belgeli rehberlerimiz ve antranörlerimiz mevcuttur.

Melen çayı rafting eğitim videosu, melen çayının yapısına yönelik bir eğitimdir. Farklı nehirler de nehir yapısına göre denenmiş ve başarılı olmuş stratejik haraketler olabilmektedir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Rafting turuna katılacak sporcuları bu videodan haberdar ederek onlarında daha hazır gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Güvenli Rafting İçin Okuyun  Rafting Turları ve Fiyatları
Yazar: Serdal Çakmak Genel 0 Yorum

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir