rafting resimlerinden örnek

Rafting Resimleri

rafting resimlerinden örnekResimler bizim anılarımızın bir parçasıdır. Hayatımızdan her gün bir günü daha geride bırakırken maziyi hatırlatan tek şey elimizdeki fotoğraflarımız olmaktadır. Yaşadığımız her anı ölümsüz kılmak için farklı ortamlarda sık sık resim çekiyoruz.

Rafting resimleri de anılarımızı ölümsüzleştirmenizin bir parçasıdır. Bu yüzden melen çayında düzenlediğimiz her tur için katılımcılarımızın rafting resimlerini çekip yaşadıkları heyecanı fotoğraflarla tazeliyoruz.

Melen rafting resimleri, yüksek çözünürlüklü fotoğraf makineleri ile profesyonel olarak çekilmektedir. Fotoğraf çekimleri melenci rafting tesislerine ilk giriş yaptığınız anda çekilmeye başlar ve 13 km.lik rafting parkuru boyunca suya yaklaşabildiğimiz her noktadan çekilmeye devam eder.

Melen çayı rafting fotoğraflarını çekmek için büyük bir uğraş verilmektedir. Sebebi de suya yaklaşma olanağının az olmasıdır.Rafting resimlerinin bazılarını tepelerden zoom yaparakta çektiğimiz olmaktadır.

Düzce rafting resimlerini tur paketimize dahil ederek ücretsiz olarak vermekteyiz. Düzce rafting resimlerini cd olarak alabileceğiniz gibi flaşh disk getirerek alabilirsiniz. Her turun fotoğrafını albüm yaparak facebook adresimize de yüklüyoruz. İsterseniz de oradan indirme imkanına sahipsiniz.

Güvenli Rafting İçin Okuyun  Melen Çayı Nerede, Melen Çayı Rafting, Melen Çayı Projesi

Melen rafting resimlerinden bir kaç kareyi örnek olması açısından yazımıza ekleyeceğiz. Bu heyecanı yaşamak için melen rafting turlarımıza bekliyoruz.

Yazar: Serdal Çakmak Genel 0 Yorum

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir